Motor dla odważnych osób

Mówi się, że BMW k1200r to motor dla odważnych. Czy to prawda? Warto to sprawdzić. Nie tak łatwo wybrać motocykl, który będzie dopasowany do możliwości danego użytkownika. Jedno jest pewne – marka BMW już od wielu lat jest poważną konkurencją dla popularnych, japońskich marek, których nie brakuje na rynku.

Bawarska stajnia dobrych maszyn

Tak, ten model motocyklu pochodzi z bawarskiej stajni, która uznawana jest za jedną z najlepszych. Osoby pracujące nad stworzeniem tego modelu postanowili zrobić wszystko na przekór obowiązującym trendom, jakie w tamtej chwili można było spotkać na rynku. Czy im się to udało? Tak. Wszystko jest tak jakby na opak, z jednoczesnym zachowaniem dobrej mocy, a także efektownego designu, który sprawi, że wielu motocyklistów będzie patrzyło na tą maszynę tęsknym wzrokiem.

Motor sporych rozmiarów

To, co na pewno rzuca się w oczy, to rozmiar. Tak, to prawda, BMW k1200r (do którego części są dostępne pod tym linkiem) ma naprawdę ogromne rozmiary. Jest to jednak zaleta tej maszyny. Chociażby z tego względu, że osoby o większym wzroście nie będą miały problemu z usadowieniem się na siodełku. Motocykliści, którzy mają naprawdę spore wymiary często mają problem z japońskimi maszynami. Odczuwają oni dyskomfort, mając pod sobą motor niewielkich rozmiarów. Idealną propozycją wydaje się dla nich marka BMW, która jest duża, ale nie odczuwa się z tego powodu żadnych dodatkowych problemów. Warto od samego początku popracować nad pozycją, która zapewni najlepsze odczucia podczas jazdy na tym sportowym, szybkim motorze.