Salon Volvo w Olsztynie

Jak rekomenduje producent Volvo to symbol luksusu, prestiżu i wygody. Dzięki postępowi technologicznemu i rozwojowi sztucznej inteligencji, mamy zapewnioną nie tylko komfortową, ale przede wszystkim bezpieczną jazdę (gdyż auta te są naszpikowane wieloma systemami gwarantującymi bezpieczeństwo podczas jazdy). Duży nacisk kładzie się również na zrównoważony rozwój i ochronę środowiska.

Gwarancja bezpieczeństwa w używanych Volvo

Salon Volvo Olsztyn zapewnia korzystną ofertę dla kierowców, którzy chcieliby poczuć przyjemność z jazdy Volvo, ale nie maja możliwości zakupu nowego samochodu. Każde auto jest bowiem dokładnie sprawdzane, przechodzi wiele przeglądów i kontroli, zanim zostanie oddane do dyspozycji klienta. Wysoko wykwalifikowani pracownicy dopuszczają bowiem do sprzedaży tylko samochód z oryginalnymi częściami Volvo. Usługa, która dostępna jest jedynie u autoryzowanych dealerów Volvo poprzez aktualizację oprogramowania i przywróceniu ustawień fabrycznych, zapewnia bezpieczną i ekonomiczną jazdę. Odezwij się do nich online na stronie: https://nordauto-olsztyn.volvocars-partner.pl/.

Autoryzowany serwis Volvo

Dealer Volvo Olsztyn gwarantuje wymianę uszkodzonych lub zużytych części tylko według zaleceń producenta. Ważnym atutem jest to, że cena naprawy ustalana jest przed jej rozpoczęciem, dzięki czemu nigdy nie zaskoczą nagłe i nieprzewidziane koszty. Dodatkowo serwis dba o to, aby wszystkie części były oryginalne, nowe i trwałe, dając na nie dożywotnią gwarancję. Zapewnia również odbiór pojazdu przez pracownika, naprawę ustalonych części i odprowadzenie auta w idealnym stanie pod drzwi.