tor Słomczyn

Co oferuje tor w Kamieniu Śląskim?

Mieszkańcy Opola oraz całego województwa mogą brać udział w wydarzeniach organizowanych na torze w Kamieniu Śląskim, na tym obiekcie możliwe jest przetestowanie wyjątkowych pojazdów sportowych.

Czym cechuje się ten obiekt?

Tor w Kamieniu Śląskim to bardzo nowoczesny obiekt sportowy, który wykorzystywany jest w wielu celach. Jego budowa oparta jest na wyłączonym z użytku lotnisku, które kiedyś służyło mieszkańcom Opolszczyzny. Jeśli jest się osobą, która kocha samochody, to warto skorzystać z możliwości przejazdu wynajętym pojazdem pod okiem instruktora, który zadba o bezpieczeństwo oraz prawidłowy przebieg jazdy.

Tor w Kamieniu Śląskim nazywany również Silesia Ring to obiekt przeznaczony do sportów motoryzacyjnych. Ma on długość 3,6 kilometra i dzięki kilku długim odcinkom, daje on możliwości osiągnięcia bardzo dużych prędkości, szczególnie, wtedy gdy prowadzi się sportowe auto, które wynająć można od firmy zajmującej się tego typu usługami (https://devil-cars.pl/tor/kamien-slaski-silesia-ring-tor-glowny).

tor w Kamieniu Śląskim

Co oferuje tor w Kamieniu Śląskim?

Jazda na torze w Kamieniu Śląskim to szansa przeżycia niezapomnianych emocji. Dzięki temu, że wypożyczyć można auta takie jak Ferrari czy Lamborghini, każdy poczuje się jak prawdziwy kierowca rajdowy. Z uwagi na fakt, że tor ten powstał stosunkowo niedawno, bo w roku 2016, jest to obiekt niezwykle nowoczesny. Z założenia jest to obiekt sportowy, lecz zarządca postanowił zadbać o to, aby najnowsze standardy obsługi klienta były cały czas wprowadzane. Dzięki temu osoby biorące udział w wydarzeniach mogą korzystać z nowoczesnego lobby, sali konferencyjnych oraz bogatego zaplecza gastronomicznego oferującego lokalną i pyszną kuchnię. Co więcej, na terenie obiektu znajduje się również dodatkowy tor przeznaczony do jazdy quadami oraz motocrossami. Z uwagi na fakt, że tor ten znajduje się tylko 25 kilometrów od centrum Opola, coraz częściej jest odwiedzany nie tylko przez mieszkańców okolicy, ale też przez osoby, które docelowo zwiedzają miasto.