wynajem BMW i8

BMW i8 – model auta idealny na jazdę po torze wyścigowym

Choć kilkanaście lat temu mogło się to wydawać nie do pomyślenia dla polskich fanów motoryzacji, współcześnie bardzo łatwo i tanio można wynająć supersamochód i przejechać się nim po torze wyścigowym. Każdy miłośnik czterech kółek z pewnością nie zapomni emocji jakie będą mu towarzyszyły za kierownicą auta wyścigowego, zwłaszcza jeśli będzie to tak niezwykły model jak BMW i8. Dlatego rezerwacja przejażdżki jest nie tylko sposobem na spełnienie swoich marzeń, ale również świetnym pomysłem na prezent dla zapalonych kierowców. Jakie zalety ma wynajem BMW i8 na jednorazową przejażdżkę? Poniżej postaramy się odpowiedzieć na to pytanie.

Kilka słów o samochodzie BMW i8

BMW i8 jest jednym z najlepszych pojazdów samochodowych niemieckiej produkcji, a wiele osób marzy chociażby o dotknięciu kierownicy tego modelu. Używa on napędu hybrydowego, łącząc w swojej budowie znakomity silnik elektryczny z uzupełniającą go jednostką benzynową, co daje mu moc wynoszącą aż 362 koni mechanicznych. Ponadto auto osiąga trzycyfrową liczbę na prędkościomierzu w zaledwie 4.2 sekundy, co byłoby nie do pomyślenia dla większości innych samochodów BMW. Szczegóły można znaleźć na tej stronie.

wynajem BMW i8

Dlaczego warto skorzystać z opcji jednorazowej przejażdżki?

Wynajem auta na przejażdżkę po torze wyścigowym przede wszystkim pozwala kierowcy na przetestowanie stuprocentowej mocy pojazdu, jednocześnie nie stwarzając zagrożenia dla siebie i dla innych. Ponadto tory wyścigowe dają zdecydowanie bardziej profesjonalne wrażenie, którego nie można poczuć na żadnej asfaltowej drodze. Poza tym taka opcja jest bardzo tania, bo kosztuje zaledwie kilkaset złotych. Jest to cena, w którą często nie mogą uwierzyć miłośnicy motoryzacji, co tylko pokazuje jej atrakcyjność. Poza tym na torze wyścigowym jedzie się w towarzystwie doświadczonego instruktora, co zwiększa zarówno poczucie bezpieczeństwa, jak i frajdę z pokonywania kilometrów wynajętym supersamochodem.