quadlock

Quadlock

Czym jest quadlock?

Współczesne mają wiele do zaoferowania swoim właścicielom. Dzięki temu można stosować je stosować podczas jazdy motocyklem, jako komputer pokładowy albo nawigacje. Jednakże pojawia się jeden znaczący problem, mianowicie nie łatwo jest go zamontować, do kierownicy używając do tego urządzeń pośrednich. I tutaj pojawia się ciekawe rozwiązanie, które może pozbawić nas tego problemu chodzi o system quadlock.

Jak to działa?

Jazda na motocyklu ze smartfonem najczęściej kojarzy nam się z rowerzystami, którzy posiadają mocowania na kierownice lub pokrowce na telefon. Wraz z biegiem lat powstały, również mocowania dla kierowców jednośladów. Poza komfortem umieszczenia telefonu na kierownicy dodatkowo tę mocowania podczas jazdy wycisną maksymalną moc z naszego telefonu. Aktualnie w smartfonach znajdziemy wiele rzeczy, które mogą nam się przydać podczas przejażdżki na jedno śladzie. Nawigacja, czy rozmaite aplikacje ukazujące nam prędkość, kadencje, odległość, a nawet różnice terenu. 

Jak montuje się quadlock?

Nie jest to dość skomplikowany proces w skrócie quadlock(dostępny do kupienia na Moto-tour.com.pl), jest po prostu futerałem na nasz telefon, który ma ochronić go, przed upadkiem dzięki zintegrowany zatrzaskom będzie idealne leżał na wielu kierownicach. Quadlock montuje się do kierownicy podobnie jak liczniki czy komputery rowerowe, czyli przy użyciu zipów. Aby urządzenie trzymało sztywno nasz telefon, wystarczy zbliżyć go do uchwytu oraz go przekręcić blokując go przy tym w odpowiedniej pozycji. Warto podkreślić, iż umieszczony na quad locku telefon nie będzie się przesuwał pod wpływem korzystania z ekranu dotykowego.