Piękna przejażdżka autem sportowym – wybierz Ferrari

Choć może to być najpiękniejszy samochód na drodze, formuła Ferrari nie jest tania w realizacji. Tak jak w przypadku każdej innej dużej inwestycji, firma musi wygospodarować dużą sumę pieniędzy, aby realizować swoją markę.

Wyjątkowy model Ferrari dostępny dla kierowców indywidualnych

Z każdym nowym modelem wiąże się to z kosztami rzędu milionów dolarów. Najnowszym przypadkiem jest koncept F 8 – wprowadzony na targach motoryzacyjnych we Frankfurcie w 2017 roku – który został stworzony przez zespół projektowy Pininfariny i odsłonięty na targach motoryzacyjnych w Paryżu.

Ten samochód koncepcyjny ma cenę 10 milionów dolarów i nie jest to pierwszy raz, kiedy Pininfarina współpracuje z Ferrari. Ich projekty pojawiały się na okładkach gier wyścigowych Gran Turismo i były hitem wśród miłośników motoryzacji.

Słynne wyścigi w zespołach Ferrari

Słynny zespół wyścigowy F1, chociaż ich zespół wyścigowy jest jedną z najbardziej znanych marek na świecie, Ferrari w rzeczywistości nie jest częścią wyścigów Formuły 1. Wyścigi Formuły 1 są zarządzane i regulowane przez FIA, organizację non-profit z siedzibą w Szwajcarii.

Ferrari, z drugiej strony, jest marką prywatną i jest zarządzany przez zarząd. Nie posiadają nawet oficjalnego zespołu wyścigowego Formuły 1. Zespół, Scuderia Ferrari, jest zespołem wyścigowym, który jest własnością zespołu wyścigowego Ferrari Formuły 1. Te dwie firmy są często ze sobą mylone i obie są własnością Grupy Fiat.

Samochody sportowe do ścigania się i na przejażdżki?

Słynne czerwone samochody są najbardziej kultowymi samochodami na świecie, ale nie ścigają się dla chwały zwycięstwa. Ich głównym celem jest zapewnienie rozrywki ludziom, którzy je widzą – i nic więcej. Super modele stają się super samochodami.

Za pięknem i szybkością Ferrari kryje się starannie zaprojektowany i skonstruowany samochód. Jazda takim autem po torze wyścigowym jak z tej oferty, to czysta przyjemność i moc rywalizacji.

Podczas gdy piękno leży w oczach patrzącego, projekt i inżynieria mają o wiele bardziej praktyczny cel: są przeznaczone do jazdy. Aby w pełni docenić, piękno Ferrari wymaga, aby dać mu odpowiedni rodzaj uwagi – i odpowiedni rodzaj uwagi wymaga, że samochód jest napędzany.

Aby docenić Ferrari, osoba prowadząca go musi dać mu właściwy rodzaj uwagi – i aby dać mu właściwy rodzaj uwagi, właściciel Ferrari musi go prowadzić.