tor Słomczyn

Jakimi autami można przejechać się na torze Słomczyn?

Tor Słomczyn oferuje możliwość wypożyczenia wielu aut wyścigowych, dzięki czemu nawet początkujący miłośnicy motoryzacji mogą poczuć się jak zawodowi kierowcy. Niniejszy artykuł to doskonały wybór dla tych osób, które nie wiedzą jeszcze na jaką markę się zdecydować.

Ford Mustang 15

Drapieżny Ford Mustang 15 to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych amerykańskich samochodów wyścigowych, który dostarczy wielu niezapomnianych emocji. Godny uwagi jest mocny silnik V6, dzięki któremu można osiągnąć maksymalną prędkość 256 km/h. Na szczególną uwagę zasługuje również przyśpieszenie do 100km/h w niecałe 5,5 s. Tor wyścigowy Słomczyn wbrew pozorom jest dobrym wyborem nie tylko dla kierowców. Nawet osoby, które nie posiadają prawa jazdy mogą zarezerwować przejazd po torze z doświadczonym kierowcą rajdowym.

Lamborghini Gallardo

Każdy miłośnik motoryzacji marzy o przejechaniu się Lamborghini. Tor wyścigowy Słomczyn pozwala spełnić to i wiele innych marzeń. Lamborghini Gallardo pozwala rozpędzić się do setki w niecałe 3.4 sekund. Jest to bardzo dobry wynik zwłaszcza jak weźmie się pod uwagę konkurencyjne samochody sportowe. Niezawodny silnik 5.2L V10 pozwala rozpędzić pojazd do 325 km/h. Więcej szczegółów na tej stronie.

tor Słomczyn

Nissan GTR

Nissan GT-R to następca modelu Nissan Skyline, który bardzo dobrze znany jest za sprawą filmu Szybcy i Wściekli. Dwudrzwiowy coupe zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wybrednych i najbardziej wymagających kierowców. Adrenaliny dostarcza silnik 3.8 V6, który do setki pozwala rozpędzić się w niecałe 3,5 sekundy. Na torze Słomczyn można poczuć się jak prawdziwy kierowca rajdowy rozpędzając auto do prędkości 311 km/h. Jazda sportowym samochodem może okazać się doskonałym pomysłem na udany prezent dla bliskiej nam osoby. Do wyboru są atrakcyjne karty podarunkowe, dzięki którym osoba obdarowana może samodzielnie wybrać wymierzone auto i wybrać się z nim na tor Słomczyn.