jazda po torze wyścigowym

Ciekawe prezenty na rocznicę ślubu

Jazda Ferrari? A może jazda Porsche 911? Z możliwością wyciągnięcia z samochodu maksymalnych prędkości? Czy takie rzeczy są możliwe? Oczywiście, że tak. Jeżeli wszystko odbywa się w kontrolowanych warunkach, to ze spokojem będzie można pomyśleć o tym, aby zasiąść za kierownicą takich lub innych pojazdów. Taki przejazd można podarować mężowi na rocznicę ślubu lub…żonie.

Jazda nie tylko dla panów

To nie prawda, że tylko panowie marzą o wielkiej adrenalinie, która możliwa jest do wyzwolenia dzięki takim pojazdom. Kobiety również z wielką przyjemnością zasiądą za kierownicą samochodu, który w kilka sekund dochodzi do setki. Tor wyścigowy Słomczyn oferuje możliwość odbycia takiej jazdy w specjalnie przygotowanym miejscu. Cena za taki voucher jest różna – sprawdź jaka. Wszystko bowiem zależne jest od tego, za kierownicą którego pojazdu będzie się chciało usiąść.

Ogromna dawka emocji

Jedno jest pewne – taki prezent wywoła niemałe zaskoczenie u drugiej osoby. Tor Słomczyn zapewnia ogromną dawkę emocji, której nikt dawno u siebie nie odczuwał. Do wyboru są różnorodne pojazdy. Nie tylko te wyżej wymienione. Chevrolet Corvette, Dodge Viper, Ford Focus, Audi R8, itd., – w końcu można spełnić swoje lub czyjeś marzenia o tym, aby odbyć naprawdę szybką jazdę, którą na pewno będzie się wspominać jeszcze przez długi czas.